همکارارسال رمز عبور در صورتی که رمز عبور را فراموش کرده اید ، ایمیل خود را وارد کنید تا رمز عبور به ایمیل شما ارسال گردد. 
ضمن سپاس از زحمات و حمایت های بی دریغ معاون محترم اداری و مالی دانشگاه جناب آقای دکتر احسانی به استحضار می رساند با توجه به ضرورت استفاده از جدیدترین الگوریتم های موجود برای تامین بالاترین سطح امنیتی ممکن در بانک اطلاعاتی سرور حقوق و دستمزد ، بازنویسی سایت مذکور صورت پذیرفته و مراتب ذیل جهت اطلاع و سهولت بیشتر در استفاده از وب سایت به حضورتان تقدیم می گردد :
1 : پس از ورود به سایت http://webfish.iau.ir و درج مقادیر کدملی، شماره حساب، گذرواژه و انتخاب نوع همکاری می بایست بر روی ورود به سیستم کلیک نمایید.
2 : پس از ورود به سیستم، صفحه تغییر گذرواژه برای شما ظاهر می گردد تغییر گذرواژه از 4 کاراکتر به 6 کاراکتر غیر تکراری الزامی می باشد.
3 : پس از تغییر رمز، جهت اعمال رمز جدید می بایست صفحه مذکور را بسته و مجدداً وارد سایت http://webfish.iau.ir شوید.
4 : درصورتی که تاکنون ایمیل خودتان را در وب سایت مذکور ذخیره ننموده باشید نسبت به درج ایمیل خود اقدام نمایید تا درصورت فراموش نمودن گذرواژه ، گذرواژه به ایمیل شما ارسال گردد.
5 : بعد از ثبت ایمیل بر روی بازگشت کلیک نموده و فیش حقوقی سال و ماه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
**یادآور می گردد برای روسای محترم واحدها و مراکز دانشگاهی پس از انجام مراحل فوق الذکر، فیش حقوقی ماه انتخاب شده به ایمیلشان ارسال می گردد(رمز پیش فرض برای ورود 1234 می باشد).
درصورت هرگونه ابهام با مسئول اداره پشتيباني نرم افزارهاي اداري و مالي (محمد حقیقت راه) به شماره تلفن 47914306 تماس حاصل نمایید
نسخه : 01 - 05 - 95